Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje, wpisz swój adres e-mail:
 
English
Aktualności

Stowarzyszenie "Naturalnie z Podlasia" zaprasza

 

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie  „Naturalnie z Podlasia” jest pierwszą na Podlasiu inicjatywą klastrową skupiającą przedsiębiorstwa i organizacje działające w sektorze rolno-spożywczym, powstałą z inicjatywy przedsiębiorców.  Organizacja nasza posiada  formułę otwartą stąd zapraszamy do współpracy w ramach członkostwa w Stowarzyszeniu.

Zachęcamy  również, do wzięcia udziału we wspólnym projekcie mającym na celu wzmacnianie pozycji rynkowej lokalnych firm,   poprzez oznaczanie najlepszych produktów wspólną marką „Naturalnie z Podlasia”.  

Na całym świecie marki regionalne są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych znaków zapewniającymi prestiż i uznanie, na rynkach krajowych i zagranicznych, oznaczanym nimi produktom. Dajmy więc szansę podlaskim produktom, aby mogły stać się siłą nie tylko pojedyńczych firm ale także siłą całego Regionu. 

Prosimy o poświęcenie 1 minuty na przeczytanie poniższych pytań, odpowiedź na nie może mieć wpływ na przyszłość rozwoju Państwa firmy:

<!--[if !supportLists]-->1.                           <!--[endif]-->czy prowadzicie Państwo działalność na terenie województwa Podlaskiego?

<!--[if !supportLists]-->2.                           <!--[endif]-->czy produkujecie Państwo dobre produkty spożywcze, które mogą pretendować do „wizytówki” kulinarnej Podlasia?

<!--[if !supportLists]-->3.                           <!--[endif]-->czy uważacie, że regionalne produkty i regionalne marki są przyszłością rozwoju regionu?

Jeżeli na wszystkie trzy pytania odpowiedzieliście Państwo twierdząco, gratulujemy - zakwalifikowaliście się do pierwszego etapu konkursu na oznakowanie produktów prestiżowym znakiem „Naturalnie z Podlasia”. Teraz, aby móc znakować swoje wyroby logo „Naturalnie z Podlasia” wystarczy tylko, że wytypujecie swoje najlepsze produkty i złożycie „Kwestionariusz produktu” wraz z próbkami w siedzibie Stowarzyszenia „Naturalnie z Podlasia”.

Państwa produkty oceni, zakwalifikuje oraz nada certyfikat Kapituła Marki, działająca przy Stowarzyszeniu.

 

Umieszczenie znaku „Naturalnie z Podlasia” na Państwa produktach

dla konsumenta będzie oznaczało jedno – kupuję, bo popieram swoje, regionalne, najlepsze produkty!

Dla Państwa będzie to zapewnieniem dużych obrotów i satysfakcji klienta.

 

Szczegółowe   informacje można uzyskać   pod telefonem  66 99 66 000 lub poprzez skierowanie maila na adres zarząd@naturalniezpodlasia.pl, 

Z poważaniem

Prezes Zarządu „Naturalnie z Podlasia”

Elżbieta Puławska - Breś