Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje, wpisz swój adres e-mail:
 
English
BONA Zakłady Spożywcze Sp. z o.o.

Zakłady Spożywcze „BONA" powstały w 1990 r. w Łomży. Zamiłowanie do dobrego, zdrowego jedzenia od początku towarzyszyło założycielom firmy i dlatego też od wielu lat zakład produkuje wysokiej jakości produkty spożywcze. W 1990 r. jako pierwszy zszedł z linii produkcyjnej majonez, potem dołączyły musztardy oraz sosy i tak w chwili obecnej produkujemy ponad 100 różnych produktów do detalu, gastronomii, przemysłu i na eksport.
 

OFERTA DETALICZNA

To ponad 60 różnych produktów, opartych na tradycyjnych, domowych smakach. Grupa majonezów, musztard i sosów (14 produktów) została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Poznaj Dobrą Żywność”, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów oraz zapewnieniem ich doskonałego smaku
 
 

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Od 10 lat w firmie działa System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 22 000:2006, który daje pewność co do bezpieczeństwa i jakości produktów. Międzynarodowy standard ISO 22000 łączy wymagania systemu HACCP (zgodnego z Codex Alimentarius) oraz Dobrych Praktyk (Produkcyjnych, Higienicznych, Cateringowych, Dystrybucyjnych itp.).

 

EKSPORT

Ostatnie lata to rozwój eksportu i proeksportowa promocja. Dostosowanie produktów do standardów i smaków innych rynków zaowocowało nowymi kierunkami eksportowymi do krajów EU, afrykańskich i Bliskiego Wschodu.

 

WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ „BONA”

BONA to nie tylko firma komercyjna. Wrażliwość społeczna właścicieli znajduje odbicie zarówno w aktywnym uczestnictwie w życiu kulturalno-społecznym regionu, jak i w szeroko rozumianej pomocy osobom niepełnosprawnym. BONA prowadzi również Warsztaty Terapii Zajęciowej (WTZ) dla osób niepełnosprawnych z terenu miasta i powiatu Łomża. Dla wszystkich pracowników ważne jest to co jest prawdziwe, od receptury nowego produktu po prawdziwe emocje związane z radością pomocy innym.